Home > Contact
 S1 S2 S3 S4 S5 A1 B1 C1 C2 C3 D1 D2 D3 E1 E2 E3 F1 F2 F3 F4 F5 M Z

Contactgegevens ONR

Sportpark ONR

Hullenweg 2, 9301 ZD Roden

Telefoon: 050 501 67 26

Kijkt u op GoogleMaps voor een gedetailleerde plattegrond. Klik hier...

Bestuur

Bestuursfunctie Naam Telefoon Mail
Voorzitter Harm Holman 050-5015914 h.holman@agroweb.nl
Vice-voorzitter Paul Papo 050-3641352 rpapo@planet.nl
(Wedstrijd)Secretaris Marc De Raedt 050-5014115 onr@home.nl
Penningmeester Wietse Bouwman 050-5016899 wietse.bouwman@hetnet.nl
Technische Commissie Bert Dam 050-5013436 damkruize@home.nl
Algemeen bestuurslid Erik Kloosterman 050-5019796 erik_kloosterman@hotmail.com
       
       

Jeugd

bestuursfunctie naam telefoon email
Voorzitter Paul Papo 050-3641352 rpapo@planet.nl
Secretaris vacant    

Trainers

Kijk op de pagina trainingstijden voor de contactgegevens van onze trainers.

Coordinatoren

categorie naam telefoon email
A-B-C junioren Rik Nienhuis 06-48189587 riknienhuis@hetnet.nl
  Richard Blauwwiekel 06-46261058 dalirib@xs4all.nl
D-E-F pupillen Henk Venema 06-22682205 hb.venema@xs4all.nl
  Zeger Baelde   z.baelde@home.nl
       
4 en 5 jarigen (puppy's) voorlopig Henk Venema 06-22682205 hb.venema@xs4all.nl
  vacature    
Keepers Rik van Goor 06-55170784 rikvangoor@kpnmail.nl
hoofd jeugdtrainer Rien Hut 06-23015341 allroudvoetbal@home.nl
       
Toernooien jeugd Anne Rozema 050-5010800 a.rozema@planet.nl

Biljart

bestuursfunctie naam telefoon email
Voorzitter Roel Piek 050-5013291  
Secretaris Jan van Rij    
Penningmeester Bert Neven 050-5016048  

Website

Naam Telefoonnummer email  
Ton Buigholt 050-5010466 buig@home.nl  
Pieter Gootjes 050-5020871 pieter@gootjes.com  
Geert Vegter 050-5015831 geertvegter@hotmail.com  

Futsal

Functie Naam Telefoon E-Mail  
Voorzitter 1 Gerard Booij 06-48492039 gerardbooij@hotmail.com  
Voorzitter 2 Chris van Rij 06-52651962 chrisvanrij@hotmail.com  

CoŲrdinatie kantinezaken

Naam Telefoonummer email
Linda Pathuis 5019301 lpathuis@home.nl
Carien Snoeijer 5013055 cariencares@hotmail.com
Danita Postma 5012880 tjebbo.postma@hetnet.nl

FinanciŽle gegevens O.N.R.

Rekeningnummers:
 
Bankrekeningnummer: 35.58.05.650 ten name van penningmeester O.N.R.
 
Sponsorgalerie