Teams G voetbal

Algemene informatie:

Meer info over de Stichting G voetbal Noordenveld is te vinden op:
https://gvoetbalnoordenveld.nl

Informatie over G voetbal:
Lijkt je het ook zo leuk om te voetballen maar lukt dat niet goed in het gewone voetbal? Misschien kun je eens komen kijken bij ons. Wij zijn G voetballers en we hebben allemaal een beperking maar dat geeft niet want wij voetballen lekker op ons eigen niveau, op een half veld, acht tegen acht en hebben veel plezier. Kom gerust een keer kijken bij de training en/of doe eens een paar keer mee. We trainen op de donderdagavond van 18.45 tot 19.45 uur.
Wil je liever eerst wat meer informatie, bel dan met Jannetta Roede 06-13742737.

Op dit moment hebben we geen junioren. Vanaf 16 jaar mag je meekomen doen!

Kledingsponsor AL-KO
Kledingsponsor AL-KO

Stichting G Voetbal:
De Stichting G voetbal bestaat sinds maart 2015 en heeft als doelstelling het bevorderen en ondersteunen van het G voetbal binnen de gemeente Noordenveld en zijn ondergebracht bij de voetbalvereniging vvONR. De Stichting bestaat uit vrijwilligers zonder beloning en heeft geen winstoogmerk.

Contactgegevens:
A.M. Buigholt, secretaris, Meester Homanstraat 6, 9301 HP, Roden
Telefoonnummer: 06-28676345
a.buigholt@gmail.com

KvK nummer: 62436287, vanaf 20-01-2015
IBAN: NL76RABO0305213164

De bestuursleden zijn:
Jannetta Roede, voorzitter
Annelies Buigholt, secretaris
Jacco Schilt, penningmeester
Annette Croeze, algemeen lid
Jan Dirk Zwerver, algemeen lid

Wordt u ook donateur van onze Stichting?
Sponsoren en donateurs zijn nodig om ons kunstgrasveld te kunnen onderhouden. Verder hebben we geld nodig om het vervoer naar de uitwedstrijden te kunnen regelen Hiervoor moeten we een busje huren. We hebben al een flink aantal sponsoren die middels reclameborden langs het veld, maar er is meer nodig om de exploitatie jaarlijks rond te krijgen.
Om donateur te kunnen worden, vragen wij u een formulier in te vullen, deze kunt u opvragen bij onze secretaris.