Nieuws

100% Hypotheekservice nieuwe hoofdsponsor vv ONR

Vv ONR is blij te kunnen mededelen dat het in 100% Hypotheekservice een nieuwe hoofdsponsor heeft weten te vinden. Met vestigingen in Leek en Roden zorgt 100% Hypotheekservice voor een 100% onafhankelijk advies op het gebied van hypotheken en alles wat daarbij nog meer komt kijken.

Afgelopen zaterdag ondertekende Tjebbo Postma van 100% Hypotheekservice in het bijzijn van waarnemend ONR-voorzitter Rob van Duuren, penningmeester Jaco Schildt en lid van de sponsorcommissie Paulus Lublink een contract voor de komende drie seizoenen. De foto’s zijn gemaakt door Koos Komdeur.

Tjebbo Postma is geen onbekende binnen vv ONR. Al jaren is Tjebbo als supporter te vinden rond de velden en als vrijwilliger in de kantine.

Wij zijn er trots op dat we met Tjebbo Postma een uitermate geschikte hoofdsponsor hebben gevonden voor de komende drie seizoenen en hebben vertrouwen in een prettige samenwerking de komende jaren!