Nieuws

Oud-voorzitter Hylke Westra koninklijk onderscheiden

Afgelopen koningsdag is onze oud-voorzitter Hylke Westra koninklijk onderscheiden. De vele taken die Hylke binnen vv ONR heeft bekleed hebben hieraan bijgedragen. Hylke was bij ONR jeugdleider, stond jarenlang in de kantine en is bovenal vijf jaar lang onze voorzitter geweest.

In de beredenering voor een lintje valt onder andere te lezen: ‘De heer Westra heeft een verbindende rol binnen de vereniging en kan goed met mensen omgaan. Verder heeft hij een meerjarenplanning gemaakt voor het onderhoud van het clubgebouw. Hij onderhoudt het contact met de gemeente en behartigt de belangen van de vereniging. De heer Westra is een betrokken voorzitter, dat gaat van het aanstellemn tot een nieuwe hoofdtrainer tot het voeren van overleg met het nieuwe hoof jeugdopleiding en het opnieuw opzetten en vormgeven van een technische commissie. Zichtbaar en altijd aanspreekbaar’.

Bij deze feliciteren wij Hylke namens de hele vereniging van harte met zijn koninklijke onderscheiding!