Nieuws

Teamindeling seizoen 2020/2021

Indeling jeugdteams ONR 2020-2021

In het bijgevoegde document staat de teamindeling voor de teams van vv ONR voor het seizoen 2020/2021. 

Zoals elk jaar is er ook dit jaar door de jeugdvoorzitter, de hoofd jeugdopleiding, de trainers en de leiders een indeling gemaakt. Na lang wikken en wegen is deze indeling op papier komen te staan. 

Een aantal aandachtspunten van de teamindeling zijn onderin het document beschreven. We hebben ons uiterste best gedaan iedereen tevreden te houden. Echter is dit helaas niet altijd mogelijk. Bij eventuele vragen of opmerkingen over de indeling kan contact worden opgenomen met Leonie Hummel of Sjoerd Hoek. 

Ter info: Binnen de jeugdafdeling van ONR is een beleidsplan opgesteld over onder andere een nieuwe manier van indelen binnen de jeugd. Wegens het feit dat wij nog niet iedereen binnen de vereniging op de juiste manier hebben geïnformeerd over dit beleid vinden wij het niet gepast het beleid komend jaar al in te voeren. Dit beleidsplan zal spoedig worden gecommuniceerd.