Nieuws

Oktober is CLUBCARD maand.

Het bestuur heeft besloten dat het vanaf zaterdag 2 november vanaf 17:00 uur (na de wedstrijden, tijdens derde helft) NIET MEER mogelijk is om af te rekenen met contant geld. Overdag blijft het mogelijk om contant af te rekenen. Om het digitale betalingsverkeer zoveel mogelijk te stimuleren heeft vv ONR een tijdje geleden de clubcard aangeschaft. De kaart zorgt voor meer betaalgemak, voordeel en veiligheid. Het afrekenen gaat snel en eenvoudig en wanneer je de kaart opwaardeert via IDEAL krijg je van de club een aantrekkelijke bonus. Een aantal leden heeft deze clubcard al, degenen die deze nog niet hebben kunnen in oktober elke zaterdag tussen 11:00-14:00 uur de kaart aanschaffen voor 5 euro. Je krijgt dan ook informatie over het gebruik van de card. Als je in oktober via IDEAL 50 euro op je kaart zet, dan krijg je direct 5 euro van vv ONR cadeau en is je aanschaf weer terugverdiend.

Voor meer informatie verwijzen we graag naar de informatie op de website (https://www.vvonr.nl/clubcard/).

Ook kun je een mailtje sturen naar clubcards@vvonr.nl.