Nieuws

ONR 4 speelt in kampioenskraker gelijk tegen Roden 2

Vele supporters van beide ploegen wisten de weg naar sportpark Oranje te vinden afgelopen zaterdag. Het toonde nog maar eens dat het een belangrijke wedstrijd was in strijd om het kampioenschap. Het verschil tussen beide ploegen bedraagt weliswaar 12 punten, maar Roden heeft drie wedstrijden minder gespeeld. Bij winst kon vv Roden dus op gelijke hoogte komen in verliespunten.

Er was vandaag niet alleen voorwerk óp het veld. Ook daarbuiten zorgde de supportersgroepen voor een echte derbysfeer.

Uiteindelijk zag ONR een 3-1 voorsprong in de laatste minuten verdwijnen. Een 3-3 resultaat betekent dat het onderlinge verschil hetzelfde blijft. ONR 4 heeft nog een tweetal wedstrijden voor de boeg en moet daarin 4 punten halen om zeker te zijn van het kampioenschap, mits de concurrenten alle resterende wedstrijden winnen.