Nieuws

Oordeelsvormende vergadering Roden-Zuid

Woensdag 3 juli vindt vanaf 19.30 uur de oordeelsvormende vergadering plaats in de raadzaal van de Gemeente Noordenveld. Tijdens deze vergadering wordt het gebiedsplan Roden-Zuid ter vaststelling voorgelegd aan de raad. Voor onze club een belangrijk moment, omdat zoals bekend dit plan grote gevolgen heeft voor ons en onze speellocatie.

Vanuit ONR en stichting G voetbal overwegen we om nog in te spreken op deze avond, hoewel we ook van mening zijn dat we al goed duidelijk hebben gemaakt dat handhaving op onze huidige locatie volgens ons mogelijk is, evenals dat we onze visie op het zogenaamde participatieproces door het college van B&W ook al meermaals kenbaar hebben gemaakt.

Omdat dit een belangrijke avond voor de club is, nodigen we iedereen nadrukkelijk uit om in de raadzaal op de publieke tribune plaats te nemen. Samen kunnen we nogmaals aan de raad duidelijk maken hoezeer ONR leeft.