Nieuws

Rob van Duuren stopt als voorzitter van ONR

Gedurende zijn termijn als voorzitter is Rob erachter gekomen dat zijn verwachtingen van de rol als voorzitter van een vereniging niet aansluiten bij zijn ervaringen als directeur in het bedrijfsleven. Zowel het bestuur als Rob hebben hub uiterste best gedaan om de samenwerking tot een succes te maken. Het siert Rob dat hij in deze keuze de vereniging voorop zet en een andere voorzitter de ruimte wil geven om de vereniging te sturen.
Rob blijft zich inzetten voor ONR in andere functies. Namens het bestuur willen we Rob van harte bedanken voor zijn getoonde inzet en het feit dat hij actief wil blijven als vrijwilliger.
Zijn taken zullen tijdelijk gezamenlijk worden overgenomen door de andere bestuursleden, met Leonie Hummel als interim-voorzitter.
Rob wou graag nog een bericht achter laten voor de leden van ONR:
Beste ONR’ers,
Met spijt moet ik constateren dat mijn ruime ervaring in de gezondheidszorg als hoofdanalist en directeur bij laboratoria in de gezondheidszorg, niet aansluit bij de functie van voorzitter van een amateur sportvereniging zoals ONR.
Ik wil nadrukkelijk iedereen hartelijk danken voor de samenwerking met mij.
Ik wens het bestuur succes bij het vinden van een voorzitter van de club.
Met vriendelijke groeten,
Rob van Duuren.